Fany


24 last minute termínů
od 4 118 Kč

Fany

Bez stravy

Letecky, Autobusem

Siros


10 last minute termínů
od 4 568 Kč

Siros

Bez stravy

Autobusem

Stella


19 last minute termínů
od 4 941 Kč

Stella

Bez stravy

Letecky, Autobusem

Stratos


18 last minute termínů
od 10 343 Kč

Stratos

Bez stravy

Letecky

Neon

12 last minute termínů
od 11 695 Kč

Neon

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Sun Beach Lindos

68 last minute termínů
od 11 990 Kč

Sun Beach Lindos

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecko poznávací

Řecko ostrovy

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Řecko je kolébkou evropské civilizace. Každý z nás si vybaví antické filozofy, umělce a politiky, olympijské hry, bohatou historii opředenou bájnými mýty a legendami. Řecko je také zemí nenapodobitelných přírodních krás. Je to země s jedinečnou kulturou a jazykem, s krajinou, která patří k nejromantičtějším v Evropě. Celý stát je dosti hornatý, a to jak na pevnině tak na ostrovech. Největším pohořím je Pindos na západě.

Řecko - dovolená

Díky svému povrchu má Řecko velmi členité pobřeží, takže i spoustu poloostrovů a ostrovů. Z nejznámějších na příklad Chalkidiki, Krétu, Kyklady, Euboeu nebo Kypr (který je ale řecký jen z poloviny. Řecko je v neposlední řadě známé díky svým architektonickým a uměleckým pokladům. I během krátkého pobytu se můžete vypravit na výlet a prohlédnout si některé historické památky. Toulky po ostrovech Vás zavedou do starého přístavu Rhodos, kde kdysi stával Rhodoský kolos, jeden ze starověkých divů světa, či k troskám královského paláce v krétském Knossu, středisku pozoruhodné minojské kultury. Díky svým architektonickým a uměleckým pokladům. I během krátkého pobytu se můžete vypravit na výlet a prohlédnout si některé historické památky. Toulky po ostrovech vás zavedou do starého přístavu Rhodos, kde kdysi stával Rhodský kolos, jeden ze starověkých divů světa, či k troskám královského paláce v krétském Knossu, středisku pozoruhodné minojské kultury.

Řecko - dovolená s dětmi

Řecko má velmi kvalitní pláže. Malé děti zde najdou dětská hřiště, dětské bazény, dětské kluby. Pro ty velké a dospělé jsou zde zase vodní a plážové sporty, možnost potápění, plachtění na padáku, jízdu na vodním skútru atd...

Řecko - ubytování a strava

Řecko nabízí spoustu možností pro ubytování. Hotely jsou většinou menší a rodinného typu. Přímo u moře je ale také množství velkých hotelů. Nejlépe asi uděláte, pokud si zájezd vyberete co nejdříve - budete si totiž moct vybrat z nejširší nabídky. Zdejší kuchyně je velmi chutná a pestrá. Spousta koření dávají řeckým jídlům znamenitou chuť. Dále nabízí rybí speciality, gyros, nákypy, pokrmy z jogurtu, okurek, česneku. Se zákusků to jsou závitky s ořechy a sirupem. K tomu všemu báječné víno, anýzový likér nebo hroznovou pálenku. Samnozřejmě jsou k dispozici i nealkoholické nápoje.

Řecko - zájezdy se slevou

Vybírejte zájezd co nejdříve a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování v místě, které jste si vybrali a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu, která se nabízí právě pro Vás.

Zájezdy se slevou - Řecko
Zájezdy se slevou - Řecko
Zájezdy se slevou - Řecko
Zájezdy se slevou - Řecko
Zájezdy se slevou - Řecko
Zájezdy se slevou - Řecko
Zájezdy se slevou - Řecko
Zájezdy se slevou - Řecko
Naši partneři

Kapverdy - Boa Vista, Bulharsko all inclusive, Bulharsko last minute

Dovolená senior 55 plus, Dovolená 2018, Dovolená 2019

Dovolená 2020, Izrael last minute, Kypr all inclusive, Kypr last minute

Na pláži, Turecko all inclusive, Turecko last minute, Zájezdy se slevou